صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» گفت و گو و دیدگاه
اینترنت رایگان مهم ترین خواسته مسافران ایرانی از هتل ها 94/01/13
کد خبر 705
ارسال به دوستان
Send

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که مهم ترین خواسته مسافران ایرانی از بین خدمات هتل ها، دریافت رایگان اینترنت است.

تجهیزات هتل - بهترین خمات هتل

نتایج نظرسنجی سایت بازارهتل درباره محبوب ترین خدمات هتل ها

بازار اخبار و تجهیزات هتل: نتیجه نظرسنجی صورت گرفته در سایت بازارهتل نشان داد که دربین خدمات و امکانات هتل ها، مهم ترین خدمت برای هموطنانمان، امکان استفاده از اینترنت رایگان در هتل ها و نیز ترانسفر فرودگاهی و روم سرویس می باشند.

در این نظرسنجی که در حدفاصل 13 اسفند ماه 1392 تا 13 فروردین ماه 1394 به مدت 13 ماه انجام گرفت، از کاربران سوال شد که در بین گزینه های "اینترنت رایگان"، "روم سرویس"، "ترانسفر فرودگاهی"، "امکانات ورزشی و سرگرمی"، "کافی شاپ"، "لاندری" و "غیره" کدامیک مهم ترین خواسته ایشان می باشد که در نهایت گزینه "اینترنت رایگان" با اختصاص 42 درصد آرا از مجموع 1342 اری ثبت شده، مهم ترین خدمت مورد تقاضا شناخته شد.

پس از این گزینه، "ترانسفر فرودگاهی" و "روم سرویس"، هریک با 14 درصد آرا در اهمیت دوم قرار گرفتند. "امکانات ورزشی" هم با 10 درصد آرا سومین خواسته پرطرفدار محسوب شد و این در حالی است که گزینه "غیره" هم با 10 درصد بیش از گزینه های "لاندری" و یا "کافی شاپ" برای کاربران مهم بود.

از بین دو گزینه "کافی شاپ" و "لاندری"، اولویت رای دهندگان با "لاندری" بود که 7 درصد آرا کل را تشکیل داد و در نهایت گزینه "کافی شاپ" با 3 درصد کمترین رای به دست آورد.

خواندنی های بیش تر:

عنوان "بهترین کیفیت خدمات هتل ها" در کشور به مشهد رسید

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS