صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
هدف هتل های ماریوت در سال 2015؛ رسیدن به مرز یک میلیون اتاق 93/11/13
کد خبر 687
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل های ماریوت اعلام کرده است که قصد دارد تعداد اتاق هتل های خود در سال 2015 میلادی را به مرز یک میلیون اتاق برساند.

تجهیزات هتل - برند تازه گروه هتل های ماریوت.jpg

Autograph ؛ برند تازه گروه هتل های ماریوت

بازار اخبار و تجهیزات هتل: همزمان با ادامه بازار رو به رشد و خلق فرصت ها در صنعت هتل جهان، گروه هتل های ماریوت به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی تعداد اتاق های خود را اعم از در حال بهره برداری و یا در حال آماده سازی را به مرز یک میلیون اتاق برساند.

Arne Sorenson - مدیر عامل گروه هتل های ماریوت - با اعلام این خبر گفت: "مهم ترین تمرکز و توجه جامعه اقتصاد جهانی در اجلاس داوس بر رشد بازارهای اقتصادی و خلق فرصت های شغلی بود. بر اساس همین دیدگاه ما نیز با همکاری شرکای خود در بیش از یکصد کشور دنیا تمرکز خود را بر توسعه دارایی ها و بازارهای خود علاوه بر آنچه در امریکا انجام می دهیم، قرار داده ایم. تنها در سال 2014، گروه ما توانست برای افزودن بیش از 650 هتل با بیش از یکصد هزار اتاق برای سال های آتی به مجموعه دارایی های خود قرارداد ببندد که میانگین گشایش دو هتل در هر روز را می تواند ثبت کند. این همه نشان از اعتبار نام این برند در نزد مهمانانمان دارد."

اما اجرای این برنامه توسعه مستلزم تامین منابع مالی گزافی است آنچنانکه آخرین تحقیقات یک آژانس آلمانی درباره همکاری های اقتصادی بین المللی و نیز مطالعات خود گروه هتل های ماریوت حاکی از آن است که به طور مثال یکی از آخرین هتل های این برند در پایتخت پرو در امریکای جنوبی با مشخصات 300 اتاق و 10 سالن همایش و استخدام 350 نفر، سالانه نیازمند بودجه ای در حدود 10 میلیون دلار است.

با این وجود آنچه ماریوت را به ادامه برنامه های خود ترغیب می کند، افزایش میزان سفر در دنیا و نیز سیاست های تشویقی ای است که خبر های خوبی را برایشان به دنبال دارد از جمله توافق 10 ساله امریکا و چین برای لغو ویزا است که می تواند افزایش قابل توجه ای در آمار ورودی گردشگران چینی به امریکا یعنی اصلی ترین پایگاه ماریوت داشته باشد. آنهم در شرایطی که مدیرعامل گروه معتقد است هر چینی برای سفر خود به امریکا به طور میانگین هفت هزار دلار هزینه می کند.

Tony Capuano - معاون اجرایی گروه - اما درباره علل موفقیت ماریوت در جذب سرمایه های لازم و نیز برنامه های گسترش خود، گفت : " تدوام موفقیت ما به چندین عامل ربط دارد که یکی از مهم ترین آن ها سازمان رهبری های قاره ای است که تیم های توسعه ما را با بازارهای داخلی مرتبط می سازد. عامل مهم دیگر خلق برندهای جدید است که نزدیک به 40 درصد دارایی های تازه در سال گذشته را شامل شدند. ما و هتل داران هنوز از برندهای جدیدی همچون Moxy، AC by Marriott، Autograph and EDITION و یا برند Protea در افریقا هیجان زده ایم."

علاوه بر امریکای شمالی، نگاه ویژه ماریوت به توسعه بازارهای دیگر است به طوری که برای آسیای شرق افزایش دو برابری دارایی ها، برای خاورمیانه و افریقا توسعه 75 درصدی و برای کشورهای حوزه دریای کارائیب افزایش 50 درصدی پیش بینی شده است.

اخبار مرتبط:        

رکورد ماریوت در آسیا؛ گشایش یک هتل در هر هشت روز

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS