صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » تازه های صنعت هتل
هتل های بهشت حیوانات خانگی هر روز لوکس تر از دیروز 93/10/29
کد خبر 683
ارسال به دوستان
Send

همزمان با ساخت هتل های لوکس و مدرن برای مسافران، دنیای هتل های حیوانات خانگی هم بزودی شاهد گشایش هتلی مجلل و ویژه خواهد بود.

تجهیزات هتل - استخر هتل بهشت حیوانات خانگی تگزاس.JPG

استخر هتل بهشت حیوانات خانگی تگزاس

بازار اخبار و تجهیزات هتل: پس از تجربه موفق هتل هایی که میزبان حیوانات خانگی هستند هر بار طرح ساخت هتل هایی اینچنینی مدرن تر و مجهزتر ارائه می گردد که در همین راه، Orlando Pet Paradise در نزدیکی فرودگاه بین المللی اورلاندو کمتر از سه ماه دیگر گشایش خواهد یافت.

این هتل که از زنجیره هتل های Pet Paradise یا بهشت حیوانات خانگی به حساب می آید در زمینی به مساحت 1672 متر مربع در حال تکمیل است تا بتواند موجبات راحتی و آسایش مسافران این ایالت را فراهم کند.

برای همین منظور، دارای 125 سوئیت ویژه سگ ها و 25 اتاق ویژه گربه ها می باشد که البته قرار است بزودی استخری سرپوشیده نیز برای ایشان فراهم گردد. همچنین سالنی هم به عنوان سالن استقرار موقت پیش بینی شده است تا اگر مسافری برای رسیدن به پرواز خود عجله داشت بتواند به راحتی حیوان خود را آنجا به مسوولان بسپارد تا ترتیب اسکان آن داده شود.

هتل "بهشت حیوانات خانگی" فرودگاه اورلاندو دهمین هتل با این کاربری در فلوریداست تا مجموع هتل های گروه را به 21 هتل برساند. پیش از این علاوه بر فلوریدا، ایالت های تگزاس، کارولینای شمالی، آریزونا، جورجیا و لوئیزانا میزبان هتل های حیوانات بودند که در مجموع 400 پرسنل را شامل می شوند.

این هتل علاوه بر اقامت لوکسی که برای حیوانات به همراه تسهیلاتی همچون سرویس 24 ساعته دامپزشکی و مربیان حرفه ای در نظر می گیرد سالنی با مانیتور بزرگ را هم برای صاحبان این حیوانات تدارک دیده تا بتوانند در کمال آرامش نظاره گر رفتار حیوانات خویش باشند.

خواندنی های بیش تر:

زندانی که آزاد شد تا هتل لوکس آزادی نام گیرد

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS