صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
جنگ ستارگان بر سر اینترنت رایگان در دنیای هتل ها 93/10/15
کد خبر 679
ارسال به دوستان
Send

به رغم تلاش ها بر سر ارائه خدمات بیش تر و جذب رضایت حداکثری مهمانان، سرویس "اینترنت رایگان" در سال نو میلادی نیز همچنان محل اختلاف غول های بزرگ صنعت هتل دنیا خواهد بود.

تجهیزات هتل - اینترنت رایگان هتل .jpg

آیا در سال 2015  برای استفاده از اینترنت هتل ها باید پول پرداخت؟

بازار اخبار و تجهیزات هتل: هر چند تمامی تمرکزهای بازاریابی های هتل در سال 2015 نیز همچنان بر پایه تبلیغ ارائه خدمات و ایجاد راحتی بیش تر برای مهمانان استوار است اما سرویس اینترنتی که تا چندی پیش در بسیاری از هتل هایی با ستاره های کم نیز رایگان ارائه می شد، این روزها بازهم مورد اختلاف بزرگان این صنعت قرار گرفته است.

پس از ماجرای عجیب جریمه 600 هزار دلاری گروه هتل های ماریوت بر سر مسدود کردن hotspot تلفن های هوشمند مهمانان یکی از هتل های خود و اجبار ایشان به خرید اینترنت از هتل، انتظار می رفت تا روی بهتری از این گروه نسبت به سرویس اینترنت نشان داده می شد اما ماریوت اعلام داشت که از ابتدای سال 2015 یعنی از 15 ژانویه، سرویس رایگان اینترنت را تنها برای مهمانانی ارائه می دهد که جزو برنامه loyalty rewards یا مشتریان وفادار باشند.

بدین ترتیب اجرای این سیاست در بیش از چهار هزار هتل این گروه می تواند سرآغازی برای جنگ سرویس اینترنت در دنیای هتل ها به شمار آید. چراکه به دنبال ماریوت، گروه هتل های Starwood با بیش از 1200 هتل در دنیا هم اعلام داشت که امسال سرویس اینترنت رایگان تنها شامل مهمانانی خواهد شد که نه تنها عضو باشگاه گروه باشند بلکه رزرو خود را هم از طریق وب سایت استار وود یا اپلیکیشن SBG انجام داده باشند.

با این وجود، گروه هتل های Hyatt در مسیری مخالف با دو رقیب خویش اعلام کرد که از ابتدای ماه فوریه اینترنت رایگان خویش را نه تنها بدون شرط عضویت و یا چگونگی رزرواسیون ارائه خواهد داد بلکه هیچ محدودیتی هم برای تعداد دستگاه های قابل اتصال به اینترنت مهمانان خود قائل نیست. این در حالی است که تا پیش از این در برخی برندهای این گروه همچون Andaz، Hyatt Place و Hyatt House سرویس اینترنت به صورت رایگان فقط برای اعضای باشگاه گروه ارائه می گردید اما حالا Hyatt در جنگ اینترنتی قصد دارد این سرویس را به طور رایگان برای بیش از 600 هتل خویش عرضه کند. تنها تبصره این سرویس هم آن است که اگر مهمانانی خواستار به روزرسانی نوع سرویس دریافتی شد می بایست هزینه آن را بپردازد.

اخبار مرتبط:

 سرویس اینترنت گروه هتل های ماریوت مشروط شد

جریمه 600 هزار دلاری ماریوت به دلیل ایجاد پارازیت در اینترنت

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS