صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » تازه های صنعت هتل
رکورد پذیرایی صبحانه در تخت خواب از مهمانان هتل شکسته شد 93/09/03
کد خبر 666
ارسال به دوستان
Send

هتلی در چین توانست رکورد پذیرایی صبحانه از مهمانان در تخت خواب هایشان را به نام خود ثبت کند.

تجهیزات هتل - هتل شانگهای چین 1.jpg

بازار اخبار و تجهیزات هتل: رکوردهای هتلی در نوع خود عجیب و البته جالب به نظر می رسند که در تازه ترین آن ها، رکود پذیرایی همزمان از مهمانان برای وعده صبحانه در هتل Pudong Shangri-La در شرق شانگهای چین با مشارکت 388 مهمان شکسته شد.

برای خلق این رکورد 388 مهمان، عمدتا از بیماران سرطان سینه و نیز کودکانی از بیمارستان کودکان دانشگاه Fudan دعوت شدند تا در سالن بزرگ جشن هتل بر روی 202 تخت قرار بگیرند و طبق شرط، در حالی که برپشتی تخت لم داده اند و پاهای خود را دراز کرده اند، صبحانه خود را پس از سفارش بر روی سینی میل کنند. برای منوی این پذیرایی هم رشته به سبک سنگاپوری، مخلوط گوشت و سبریجات، گوشت خرگوش و سیب زمینی به همراه میوه های فصل و آب میوه های مختلف در نظر گرفته شد.

گفتنی است رکورد پیشین این پذیرایی متعلق به هتلی در سیدنی بود که در تاریخ 2 مارس 2012 این کار را با حضور 289 مهمان انجام داد.

انجام این مهم برای سومین بار نام این هتل را به خالق رویدادهای مبتکرانه در صنعت هتل جهان به ثبت رساند. نخستین بار در سال 2011 نام آن ها برای پختن طولانی ترین کیک Yule-log در سال 2011 به ثبت رسید و پس از آن به مناسبت ساعت زمین در سال 2013 توانستند رکورد فوت کردن همزمان بیش ترین شمع با حضور بیش ترین مهمان را از آن خود کنند.

سایر خواندنی ها:

ساخت عمیق ترین استخر سرپوشیده جهان در هتل میله پینی ایتالیا

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS