صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
جریمه 600 هزار دلاری ماریوت به دلیل ایجاد پارازیت در اینترنت 93/07/21
کد خبر 655
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل ها ماریوت به دلیل ایجاد پارازیت و ممانعت از برقراری ارتباط اینترنتی در سالن های همایش یکی از هتل های خود به پرداخت 600 هزار دلار محکوم شد.

تجهیزات هتل - هتل ریزورت Gaylord Opryland در تنسی امریکا.jpg

هتل ریزورت Gaylord Opryland در تنسی امریکا

بازار اخبار و تجهیزات هتل: در چند روز گذشته دو خبر از گروه هتل های ماریوت در صدر اخبار هتل های جهان قرار گرفت که هر دو در نوع خود جالب بود. خبر نخست، جریمه 600 هزار دلاری این گروه امریکایی به دلیل ممانعت از برقراری ارتباط اینترنت در سالن همایش یکی از هتل های خود در سال گذشته و خبر دوم تجهیز لابی برخی اتاق های هتل ها به سیستم شارژ بی سیم برای تلفن های هوشمند و تبلت ها بود.

سال گذشته در جریان برگزاری یکی از همایش ها در سالن هتل Gaylord Opryland در مرکز ایالت تنسی امریکا که از جمله هتل های گروه ماربوت به شمار می رود، مهمانان با عدم امکان دسترسی به اینترنت گوشی های خود و در مقابل با پیشنهاد استفاده از اینترنت هتل در ازای پرداخت پول مواجه می شوند. این امر موجب می شود تا شکایتی بر علیه هتل و گروه ماریوت به مراجع ذی صلاح و به ویژه FCC یا کمیسیون ارتباطات فدرال ارسال گردد و در نهایت منجر به حکم پرداخت جریمه 600 هزار دلاری و گزارش فایل ها به این کمیسیون به مدت سه سال گردد.

 در جریان بررسی این پرونده آمده که گروه هتل های ماریوت با ایجاد پارازیت در برقراری ارتباط اینترنتی مهمانان با تلفن های خود، آن ها را مجاب به استفاده از اینترنت هتل و پرداخت بین 250 تا 1000 دلار توسط صاحب همایش می کرده است. این در حالی است که ماریوت در اعتراض خود به این حکم مدعی است آنچه که از آن به عنوان پارازیت نامبرده شده در واقع سیستم حفاظتی اینترنت خود هتل است که برای ایجاد امنیت برای استفاده کنندگان آن لحاظ می گردد. با این وجود، کمیسیون ارتباطات فدرال با رد این ادعا اعلام کرد وقتی کسی، موبایل و یا هر وسیله ارتباطی دیگر را با اینترنت آن خریداری می کند باید این حق را داشته باشد تا در هر مکانی از آن بتواند استفاده کند و هر نوع اجبار وی به استفاده از شکل دیگری از ارتباط اینترنتی در ازای پرداخت وجه، تخلف محسوب می شود.

تجهیزات هتل - سیستم شارژ وایرلس (1).jpgاما در خبر دیگری، این گروه در تازه ترین اقدام خود برای رفاه حال مشتریانش با همکاری Kube Systems توانست Qi technology را در برخی هتل های خود ایجاد کند. این تکنولوژی که در واقع شارژر وایرلس است، دستگاه قابل حملی بوده که همزمان تا شش دستگاه تلفن هوشمند و یا تلبت را می تواند شارژ نماید بی آنکه خود نیازی به ارتباط سیمی داشته باشد.

این تکنولوژی جدید در سالن سوئیت های 29 هتل این برند از ماه جاری در اختیار مهمانان قرار گرفته است.

سایر مطالب مرتبط:

کدام هتل ها بهترین سرویس اینترنت دارند؟

طرح ماریوت برای دریافت انعام از مهمانان برای کارکنان بخش خانه داری

ماریوت برترین شرکت هتلی امریکا شناخته شد

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS