صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
برترین صفحه برند هتل در شبکه اجتماعی فیس بوک شناخته شد 93/07/14
کد خبر 652
ارسال به دوستان
Send

برند گروه هتل های Anantara تایلند جایزه بهترین صفحه برند هتل در فیس بوک را از آن خود کرد.

تجهیزات هتل - برترین صفحه برند هتل در فیس بوک (1).jpg

بازار اخبار و تجهیزات هتل: مجله و سایت خبری Hotels.com که از سه سال پیش اقدام به معرفی برترین برندهای هتلی فعال در شبکه های اجتماعی می کند، امسال جایزه برترین برند هتل در این زمینه را به گروه هتل های Anantara با مرکزیت بانکوک تایلند داد.

جوایز این رقابت بر مبنای ارزش گذاری در هفت زمینه از بهترین صفحه فیس بوک تا بهترین فیلم تبلیغاتی به اشتراک گذاشته شده، توسط کارشناسان گروه Hotels تعیین و در هر زمینه به برند و هتل مربوطه اهدا می گردد. برای این منظور، امسال هم بیش از 250 گزارش از صفحات برندها و هتل های آنان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت گروه هتل های Anantara موفق به کسب جایزه بهترین در بخش صفحه فیس بوک گردید.

دلیل عمده موفقیت این برند هم اجرای موفق برنامه "دوستان و کمپین مزایا" (Friends With Benefits campaign) از سپتامبر 2013 عنوان شده که تنها در ظرف یک ماه توانست تعداد دوست داران صفحه را تا 37 درصد افزایش دهد و در فاصله ژانویه تا دسامبر 2013 تعداد آن ها را 34,750 برساند. علاوه بر این، ساخت برنامه رزرواسیون و نیز اپلیکیشن هتل با بودجه ای معادل 10 هزار دلار و ارائه آن در دسامبر 2013 هم توانست تا 20 هزار دلار میزان رزروهای مستقیم از هتل را افزایش داده و سهم بسزایی در کسب این جایزه برای برند ایفا کند.

تجهیزات هتل - هتل برند ماریوت در فیس بوک.jpg

 از سوی دیگر، برند Fairfield از گروه هتل های ماریوت هم توانست جایزه برترین برنامه ترویج در فیس بوک (Facebook Promotion) را اجرای موفق برنامه ساخت خانه مجازی برای زندگی بشردوستانه از آن خود کند. این برنامه که با هدف اشاعه فرهنگ زندگی سالم ساخته شده، به کاربران این اجازه را می دهد تا خانه ای مجازی را برای خود طراحی کنند و سپس نقشه آن را با سایرین به اشتراک گذاشته و از سایر مکان های اینچنینی در آمریکا آگاه شوند.

مطالب مرتبط:

مهم ترین اصلی که باید برای حضور در رسانه های اجتماعی آموخت

  
جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS