صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
اختیار انتخاب اتاق؛ خدمتی تازه از گروه هتل های هیلتون 93/05/13
کد خبر 632
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل های هیلتون به دنبال اجرای طرحی است که طی آن مهمانان به سلیقه خودشان می توانند اتاق هتل خود را به صورت آنلاین انتخاب کنند.

تجهیزات هتل - انتخاب اتاق هتل و تلفن هوشمند (3).jpg

بازار اخبار و تجهیزات هتل: پس از گام های نخست و بلند انقلاب تکنولوژی در صنعت مهمان نوازی که امکان رزرو هتل را بوسیله تلفن های هوشمند میسر ساخت، اکنون گروه هتل های هیلتون در پی ارائه خدمتی نوین به مهمانان خویش است که به آنان اجازه می دهد اتاق مورد نظر خویش را از روی نقشه اتاق های هتل انتخاب و آنچه را که در هنگام ورود مایل به دریافت آن هستند، سفارش دهند.

گذشته از این، مهمانان هیلتون در آینده ای نزدیک قادر خواهند بود تا تمامی امور مربوط به پذیرش و تحویل اتاق را هم بی نیاز به قسمت پذیرش هتل انجام دهند به طوری که کلید اتاق آنان در واقع همان تلفن هوشمند همراهشان خواهد بود و تمامی سفارشات و پرداخت ها هم از طریق آن صورت خواهد گرفت.

در این باره، Geraldine Calpin - معاون ارشد تیم دیجیتالی هیلتون - می گوید: ما اطلاعات و بازخورد های بیش از 40 میلیون مهمان همیشگی خود را در کنار نظرات سایر مهمانان خویش در شبکه های اجتماعی، سایت ها و نظرسنجی ها مطالعه کردیم و روشن است که مهمانان به دنبال قدرت انتخاب و اختیار بیش تری برای اقامت خویش هستند. در حقیقت، آخرین مطالعه ما نشان داد که 84 درصد مهمانان تجاری ما که مورد پرسش قرار گرفتند، خواهان اختیار انتخاب اتاق خویش در هتل هایشان هستند؛ بنابراین ما این امکان را برایشان فراهم ساختیم تا نه تنها نوع اتاق خود را انتخاب کنند بلکه بتوانند بر اساس نقشه اتاق های هتل، اتاق مورد نظر خویش را هم برگزینند.

اما برنامه تازه این گروه برای مهمانان همیشگی و وفادار خود بدین شرح است که در گام نخست مهمان می تواند از ساعت شش صبح یک روز قبل از اقامت، با ورود به بخش حساب کاربری خویش بر اساس نقشه اتاق های هتل و در دسترس بودن و عکس های آنان، اتاق خویش را انتخاب کند تا بدین ترتیب نیازی به حضور فیزیکی آنان در قسمت پذیرش در هنگام ورود برای تعیین اتاق نباشد.

پس از انتخاب اتاق، مهمان می تواند آنچه را که می خواهد در بدو ورود و یا در طول اقامت در اتاق خویش داشته باشد، سفارش دهد. در گام بعدی که قرار است تا سال آینده در هتل های هیلتون به مرحله اجرا گذارده شود، امکان استفاده از تلفن های هوشمند به جای کلید اتاق است تا بدین شکل حتی نیازی به درخواست کلید از پذیرش هتل نیز نباشد. و دست آخر آنکه تمامی صورتحساب های مربوط به تسویه حساب و تحویل اتاق هم برای مهمان ایمیل خواهد شد.

گفتنی است موج ورود تکنولوژی به گروه هتل های هیلتون برای ارائه خدمات متمایز به مهمانان آن به پنج سال پیش باز می گردد که شکل ابتدایی پذیرش مهمانان از طریق تلفن های هوشمند مسیر شد. پس از آن در سال 2012، هیلتون توانست نخستین برنامه نرم افزاری را که به مهمانان اجازه خصوصی سازی سفارش و خدماتشان را می دهد در هتل های خود به اجرا گذارد و تا به امروز هر شش یا هشت ماه شاهد پیشرفت های تازه ای در این باره هستیم.

این گروه برای تحقق این خدمات تازه خود نیز درصدد است تا پایان تابستان امسال، امکان انتخاب اتاق را در برندهای خود در امریکا عملی سازد که البته اجرای آن در دو برند DoubleTree by Hilton و Embassy Suites Hotels تا اواخر پائیز انجام خواهد شد تا مطابق برنامه تا پایان سال جاری میلادی، این امکان در بیش از 650 هزار اتاق در بیش از چهار هزار هتل برای یازده برند این گروه تحقق یابد.

همچنین قرار است روند check-out دیجیتالی نیز که در حال حاضر در تمامی هتل های این گروه در امریکا اجرا می شود تا پایان سال 2016 برای تمامی هتل های گروه در دیگر نقاط جهان عملی گردد. استفاده از تلفن هوشمند به جای کلید اتاق هم از سال آینده میلادی اجرایی می شود که تا پایان سال، هتل های امریکا و تا پایان سال 2016 بیش تر هتل های هیلتون در جهان را شامل خواهد شد.

اخبار مرتبط:

تعداد هتل های هیلتون در جهان به 4000 رسید

تصمیم عجیب هیلتون در حذف یکی از مرسوم ترین خدمات هتل

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS