صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » خواندنی ها
گران ترین هتل های جهان در کدام شهرها قرار دارند؟ 93/03/20
کد خبر 611
ارسال به دوستان
Send

گران ترین نرخ اتاق های هتل در کدام شهرهای جهان قرار دارد؟ پاریس، لندن، میلان، نیویورک ؟

تجهیزات هتل - هتل warwick شهر ژنو (2).jpg

نمای سالن صبحانه هتل warwick شهر ژنو

سایت بازار تجهیزات و اخبار هتل: به تازگی بررسی نرخ اتاق های هتل در گوشه و کنار جهان نشان می دهد که در صدر فهرست گران ترین آن ها، هتل های شهر ژنو سوئیس قرار دارند و پس از آن دو شهر خاورمیانه یعنی دوبی و کویت دارای گران ترین نرخ اتاق هتل نسبت به سایرین می باشند.

در این گزارش که توسط بلومبرگ منتشر شده است، نرخ میانگین یک شب اتاق در هتل های شهر ژنو سوئیس 308 دلار است در حالی که دو شهر بعدی یعنی دوبی و کویت میانگین نرخ پائین تر از 300 دلار را دارند و به ترتیب دارای نرخ میانگین 273 و 253 دلار می باشند. پس از این سه شهر، زوریخ سوئیس با 250 دلار در رده چهارم قرار دارد و پس از آن، گران ترین شهر هتلی امریکا یعنی میامی در رتبه پنجم است که نرخ میانگین اتاق هتل هایش به 245 دلار برای هر شب می رسد.

اما گزارش یاد شده نگاهی هم به گران ترین شهرهای جهان از نظر نرخ اتاق هتل های پنج ستاره دارد که بازهم در این فهرست سوئیس در صدر قرار دارد و این بار شهر زوریخ که میانگین نرخ اتاق هتل های پنج ستاره اش برای یک شب 614 دلار است. به دنبال این شهر و با اختلاف بیش از 100 دلار، لس آنجلس امریکا در رده دوم جای گرفته که میانگین نرخ 481 دلار را دارد و رتبه سوم هم به پایتخت سرزمین آفتاب یعنی توکیو رسیده که میانگین نرخ اش 440 دلار است.

بیش تر بخوانید:

گران ترین صبحانه هتل را کدام کشورها دارند؟

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS