صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » خواندنی ها
ایجاد سرگرمی یا لوس کردن کودکان در لوکس ترین هتل جهان 93/02/23
کد خبر 600
ارسال به دوستان
Send

اینکه هتلی برای کودکان مهمان خود برنامه های سرگرمی داشته باشد یا آنکه آن ها را با دنیای تجملات لوس کند، موضوعی است که این روزها در مورد هتل برج العرب گفته می شود.

تجهیزات هتل - هتل کودکان  - برج العرب(3).jpg

سایت بازار تجهیزات و اخبار هتل: پس از آنکه هتل برج العرب چندی پیش با ارائه پیشنهاد لوکس مراسم ازدواج در فرودگاه هلی کوپتر خود خبرساز شد، این بار با برنامه های تجملاتی سرگرمی ویژه برای کودکان نظرها را جلب کرده است تا جایی که برخی اعتقاد دارند این برنامه ها چیزی فراتر از سرگرمی برای بچه هاست و به نوعی لوس کردن آن ها با دنیای تجملات به حساب می آید.

هر چند در این میان شاید نوع برنامه ها نسبت به عنوان لوکس ترین هتل جهان چندان فوق العاده به نظر نیاید اما نوع وسایل و نحوه ارائه خدمات، نگرانی مخالفان را تائید می کند. به ویژه آنجا که کودکان می توانند در ساعات سرگرمی خود با یک iPod از جنس طلای 24 عیار و یاiMacs   21 اینچی بازی کنند و  و یا آنکه از جلوی اتاقشان با یک لوکوموتیو کوچک و خدمتکار مخصوص به قسمت بازی ها بروند.

تجهیزات هتل - هتل کودکان  - برج العرب(4).jpg

در این هتل، بچه ها علاوه بر برخورداری از تخت خواب و حمام اختصاصی، برای غذا هم دارای یک منوی ویژه کودکان خواهند بود و برای سرگرمی های خارج از هتل نیز می توانند یا از ساحل اختصاصی بهره مند شوند و یا از مراکز تفریحی لوکس نزدیک هتل همچون Jumeirah Group's Dubai Turtle ، Wild Wadi Waterpark و یا Sinbad's Kids' Club بهره مند گردند.

برای راحتی خیال والدین، از سیستم های نظارت بر فرزندان تا کتابخانه اسباب بازی کودکان هم فراهم شده است. با این همه، هنوز برخی مخالف اینگونه تجملات برای کودکان هستند و عادت به زندگی لوکس را برای ایشان درست نمی دانند.

بیش تر بخوانید:

برگزاری مراسم عروسی در فرودگاه هلی کوپتر هتل برج العرب

منوی ویژه کودکان در رستوران هتل های اینترکنتینانتال

  
جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS