صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» مدیریت
تازه ترین روش انجام امور پذیرش مهمانان در گروه هتل های آکور 93/02/16
کد خبر 598
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل های آکور فرانسه به تازگی روش تازه ای را در پذیرش مهمانان هتل های خود در پیش گرفته که بزودی جایگزین روش های سنتی پیشین می شود.

تجهیزات هتل - روش تازه check-in در هتل  (2).jpg

روش تازه check-in در هتل های گروه آکور جایگزین روش های سنتی می شود

سایت بازار تجهیزات و اخبار هتل: اهمیت پذیرش راحت تر مهمانان در جهت جلوگیری از اتلاف وقت و نیز احترام بیش تر به ایشان، گروه هتل های آکور به عنوان بزرگ ترین گروه هتلی اتحادیه اروپا را به اجرای شیوه جدیدی در خوشامدگویی به مسافران سوق داده که با اجرای موفقیت آمیز آن در چندین کشور، بزودی تمامی برندهای این گروه را فرا می گیرد.

در این روش که برای مهمانان همیشگی، دارندگان کارت های اشتراک و مسافرانی که مستقیما از هتل های گروه رزرو می کنند، انجام می شود، مهمانان 48 ساعت پیش از ورود، امور مربوط به check - in را به صورت آنلاین انجام می دهند و در روز ورود نیز هتل با ارسال پیامکی به آنان خوش آمد گفته و شماره اتاق را به همراه پیشنهاداتی برای تسهیل در پذیرش همچون سرویس ترانسفر به هتل، کد دسترسی به پارکینگ و غیره اعلام می کند. بدین ترتیب، مهمان می تواند بدون نیاز به انجام سنتی امور check - in و ایستادن در مقابل میز پذیرش، در لابی نشسته و تنها با امضای الکترونیکی بر روی تبلت کارمند مربوطه، کلید اتاق خود را دریافت دارد.

این روش ابتدا از اواخر هفته گذشته در 20 هتل گروه آکور در کشورهایی همچون فرانسه، انگلستان، ایتالیا، بلژیک و هلند به اجرا گذارده شد که با موفقیت آن حالا قرار است در 13 کشور و 60 هتل دیگر هم به کار گرفته شود و در نهایت تا پایان سال جاری میلادی 1000 هتل - نزدیک به 30 درصد از کل هتل های گروه - را در برگیرد. با این حال اولویت اصلی برای اجرای این روش، هتل های گروه در شهرهای میزبان رقابت های جام جهانی فوتبال در بزریل اعلام شده است.

قائم مقام مدیریت طراحی و توسعه محصول گروه هتل های آکور - Christine Pouletty - در این باره می گوید: این روش خلاقانه با استفاده از تکنولوژی در جهت خوش آمدگویی صمیمی و شخصی به مهمانان و نیز صرفه جویی در زمان اجرا می گردد که در نخستین گام با بازتاب بسیار خوبی از سوی مهمانان همراه بود به طوری که بیش از 90 درصد ایشان امیدوارند در دفعات بعدی رزرو هتل نیز با چنین برخوردی روبرو شوند. با اجرای این روش، در انتظار check - in ایستادن کاهش می یابد و هتل داران بیش از گذشته می توانند در دسترس مهمانان خود باشند.

بیش تر بخوانید:

دلیل بیش ترین شکایت مهمانان هتل ها چیست؟

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS