صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
چهار هزارمین هتل گروه هتل های ماریوت گشایش یافت 93/02/16
کد خبر 597
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل های ماریوت در تازه ترین گشایش دارایی های خود به رکورد چهارهزارمین هتل خود دست یافت.

تجهیزات هتل - هتل Marriott Marquis شهر واشنگتن امریکا (2).jpg

هتل Marriott Marquis شهر واشنگتن امریکا

سایت بازار تجهیزات و اخبار هتل: در حالی که از ساخت نخستین هتل گروه هتل های ماریوت 87 سال می گذرد، این گروه متمول توانست گشایش چهارهزارمین هتل خود را همزمان با ارائه یکی از مدرن ترین آن ها جشن بگیرد.

هتل Marriott Marquis شهر واشنگتن امریکا که برای ساخت آن در حدود 206 میلیون دلار هزینه شده علاوه بر عنوان چهارهزارمین هتل ماریوت دارای ویژگی های خاصی است که بارزترین آن ها در معماری، شاهکار سقف شیشه ای مرکزی آن با مساحت 4000 مترمربع است که به تمام فضای اتریومی لابی امکان استفاده از نور طبیعی را می دهد.

تجهیزات هتل - هتل Marriott Marquis شهر واشنگتن امریکا (3).jpg

نمای داخلی یکی از 1175 اتاق هتل

ظرفیت اقامتی این هتل 1175 اتاق مشتمل بر 45 سوئیت به علاوه 5 رستوران بزرگ است که از نظر تسهیلات تمامی اتاق ها دارای تلویزیون داخلی LCD و موبایل مرکزی مرتبط با سیستم DAS هتل (Distributed Antenna System) می باشند. این سیستم مدرن به مهمان اجازه می دهد تا تمامی امور شامل پذیرش تا تحویل اتاق و نیز درخواست های خود را از حوله اضافی گرفته تا رزرو اتاق های ملاقات را از طریق موبایل و به صورت دیجیتالی انجام دهد.

 برای همایش و مراسم های داخل هتل نیز مساحتی بالغ بر 10 هزار متر مربع طراحی شده که علاوه بر 83 اتاق ملاقات، چندین سالن جشن مشتمل بر یک سالن سرباز را در بر می گیرد ضمن آنکه امکان دسترسی به مرکز همایش های شهر از طریق راه زیرزمینی هتل نیز وجود دارد. هتل همچنین دارای سالن استراحت 630 مترمربعی با گنجایش 81 نفر و اینترنت وای - فای و باشگاه ورزشی مدرن در مساحت 743 متر مربع است.

با بهره برداری از این هتل بیش از 500 شغل ایجاد شده که 63 درصد از آن با استخدام ساکنان واشنگتن و شهرهای همجوار تامین گردیده است.

اخبار مرتبط:

رکورد ماریوت در آسیا؛ گشایش یک هتل در هر هشت روز

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS