صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
پای برند Tommy هم به صنعت هتل باز شد 93/02/01
کد خبر 592
ارسال به دوستان
Send

جذابیت های صنعت هتل، پای برند پوشاک نام آشنای Tommy را هم به دنیای سرمایه گذاری و هتل داری گشود.

تجهیزات هتل - هتل گروه tommy (2).JPG

هتل Raleigh با طراحی مربوط به سال 1940 در میامی امریکا

سایت بازار تجهیزات و اخبار هتل: پس از ورود برندهای سایر صنایع دنیا از جمله فیلم، عطر و پوشاک و غیره به دنیای هتل داری حالا خبر ورود برند Tommy و البته صاحب آن آقای Tommy Hilfiger به این عرصه همه نگاه ها را به خود جلب کرده است.

در این باره، خبرها حاکی از توافقات مالی نهایی وی با صاحب نامانی چون سام نظریان و دیوید ادلستین برای در اختیار گرفتن هتل Raleigh در ساحل میامی و ایجاد گروهی با همین است. وی درباره این هتل می گوید: «طراحی خاص این هتل که به سال 1940 باز می گردد و تاریخچه غنی آن، اصلی ترین دلایل ما برای نوسازی دوباره این هتل است». David Pisor هم که قرار است به عنوان مدیرعامل گروه Raleigh فعالیت کند و اخیرا هم توانست جایزه توسعه و عرضه The Elysian Hotel and Residences در شیکاگو را از آن خود کند، ابراز داشت: «موقعیت خاص این هتل در ساحل میامی برای استراتژی گروه ما بهترین مزیت به شمار می رود. ما در حالی با سرمایه گذاری قابل توجه خود از سبک خاص این هتل نگهداری خواهیم کرد که فرهنگ بومی آن نیز به کمک ما خواهد آمد».

تجهیزات هتل - هتل گروه tommy (1).jpg

نمایی از استخر هتل

اما آنچه بیش از همه توجه علاقه مندان صنعت هتل را به این خبر جلب کرده است، همکاری این برند با نام های شناخته شده و صاحب سبک هتل داری جهان است، از جمله سام نظریان، یکی از موفق ترین مدیران هتل و ایده پردازان این صنعت در جهان و مدیر گروه هتل های SLS  و SBE Entertainment Group که قرار است پس از بازسازی هتل مذکور همچنان عهده دار مدیریت آن باشند و نیز گروه سرمایه گذاری Avington با مدیریت خانواده Mongeau که با توجه به تخصص در سرمایه گذاری و حمایت از پروژه های مهمان نوازی لوکس قرار است عهده دار پشتیبانی مالی از این گروه تازه تاسیس گردند.

گفتنی است هتل Raleigh با 111 اتاق در دسامبر سال 2012، توسط سام نظریان و دیوید ادلستین به ارزش 55 میلیون دلار از گروه Brilla خریداری شد تا نوسازی و تجهیز دوباره گردد.

اخبار مرتبط:

خودنمایی Fashion Hotel ها در صنعت هتل جهان

  
جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS