صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» غذا و نوشیدنی
گران ترین صبحانه هتل را کدام کشورها دارند؟ 92/12/20
کد خبر 578
ارسال به دوستان
Send

در حالی که قیمت یک وعده صبحانه در هتل های جهان نرخی مشخص است، به تازگی تحقیقی، گران ترین هتل های دنیا را در این زمینه معرفی کرده است.

 تجهیزات هتل - صبحانه در هتل (2).jpg

میانگین بهای یک وعده صبحانه در هتل های جهان (صرف نظر از درجه و ستاره) در حدود 10.32 یورو است

سایت بازار تجهیزات و اخبار هتل: اگرچه تصور عمومی از قیمت یک شب اقامت در هتل، برخورداری از صبحانه فردای آن شب نیز است یا به عبارت بهتر، قیمت یک شب اقامت به همراه صبحانه فرض می شود اما واقعیت این است که در حدود دو سوم هتل های دنیا، بهای صبحانه جدا از قیمت اتاق محاسبه می گردد تا به این ترتیب فرصت مانور بیش تری برای بازاریابی و رقابت وجود داشته باشد. اما در همین حال، هتل های برخی کشورها از این نظر قیمت بیش تری نسبت به قیمت میانگین و سایر هتل ها دارند.

در این باره، به تازگی HRS - یکی ازشرکت های رزرو آنلاین هتل - با انتشار تحقیقی اعلام کرده است که میانگین قیمت صبحانه در کشورهای سنگاپور، سوئیس، بلژیک، هلند و ژاپن به مراتب بالاتر از سایرین است به طوری در این بین هتل های سنگاپور با میانگین دریافت 16.86 یورو برای هر وعده صبحانه، گران ترین صبحانه هتلی را در دنیا دارد.

این تحقیق با اشاره به اینکه میانگین بهای یک وعده صبحانه در هتل (صرف نظر از درجه و ستاره) در حدود 10.32 یورو است، می گوید: بعد از هتل های سنگاپور، گران ترین صبحانه هتلی مربوط به هتل های سوئیس است که برای هر وعده 16.05 یورو دریافت می کنند و به دنبال آن هتل های بلژیک با 15.05 یورو، هلند با 14.41 یورو و ژاپن با 14.13 یورو در رتبه های بعدی فهرست گران ترین هتل های دنیا از نظر قیمت صبحانه قرار دارند.

هتل های هنگ کنگ نیز با میانگین بهای صبحانه 13.88 یورو جزو 10 کشور ابتدایی این فهرست به شمار می آیند، حال آنکه هتل های امریکا با میانگین 10.63 یورو در رده پانزدهم و کره جنوبی و چین به ترتیب با میانگین 9.78 و 8.83 یورو در رده های 22 و 24 این فهرست جای دارند.

اما از نظر ستاره هتل ها، گران ترین وعده صبحانه در هتل های پنج ستاره به کشورهای اروپایی تعلق دارد؛ جایی که میانگین بهای یک وعده صبحانه در هتل های پنج ستاره سوئیس در حدود 31.19 یورو (بیش از 120 هزار تومان!) است و پس از آن هتل های آلمان با 27.71 یورو و هتل های بلژیک با 27.50 یورو جزو سه کشور گران جهان از نظر صبحانه هتلی به حساب می آیند.

سایر اخبار:

کدام هتل ها بهترین سرویس اینترنت دارند؟

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS