صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تجهیزات و ملزومات
پنج اپلیکیشن ضروری برای برنامه ریزی سفر و رزرو هتل 92/10/05
کد خبر 544
ارسال به دوستان
Send

با وجود تعداد بسیاری از اپلیکیشن های برنامه سفر و رزرو هتل، انتخاب بهترین و کارآمدترین آن ها بسیار مشکل است و نیازمند تجربه کار با آن ها می باشد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - سیستم هتلی (3).jpg

به گزارش بازارهتل، امروزه اهمیت انتخاب اپلیکشن های مورد نیاز برای برنامه ریزی های سفر و رزرو هتل از میان انبوهی از برنامه های رایگان و قیمتی، بسیاری را با مشکل روبرو کرده است. چراکه انتخاب اپلیکیشن های کارآمد علاوه بر نیاز به اطمینان از به روز بودن آن ها مستلزم تجربه کار با آن ها نیز می باشد که مسلما کار آسانی نیست. از این رو Benji Greenberg به عنوان یکی از کارشناسان گردشگری امریکا از ایالت شیکاگو بر اساس تجربیات خود پنج اپلیکیشن ضروری برای این مهم را اینگونه معرفی می کند:

1. TripIt 

بازار اخبار و تجهیزات هتل - سیستم هتلی (1).gif

این اپلیکیشنی است که من اغلب از آن استفاده می کنم و آن را بسیار مفید می بینم. یک برنامه به روز و کارآمد. خیلی راحت می توان با آن پرواز رزرو کرد و با ایمیلی تاییدی که این اپلیکیشن می فرستد از صحت آن مطمئن گردید. دسترسی به جزئیات مورد نیاز، اطلاعات دقیق و به روز پروازها، آخرین تغییرات قیمت ها و همکاری با بسیاری از شرکت ها و خطوط پروازی از مزایای این اپلیکیشن است.

2. Uber

بازار اخبار و تجهیزات هتل - سیستم هتلی (1).png

حتما تا به حال نام اپلیکیشن Uber را با یک دلیل خوب شنیده اید. صنعت حمل و نقل مدت زمان زیادی است که در حال دگرگونی و تغییرات بسیار می باشد اما این برنامه خیلی سریع توانست به بخش استاندارد برنامه های سفرم تبدیل شود. با این برنامه، سفر و گردش بی دردسر است به ویژه آنکه ایمیل هزینه ها نیز برای شما ارسال خواهد شد.

3. Hotel Tonight

بازار اخبار و تجهیزات هتل - سیستم هتلی (1).jpeg

فرض کنیم مسیر سفر و پرواز را مشخص کرده ایم، برای اقامت چه کنیم؟ به نظر من اپلیکیشن Hotel Tonight این کار را بسیار راحت و ممکن ساخته است. شهر مقصد را تعیین و هتل مورد نظر را با طبقه بندی های این برنامه مشخص کنید تا بتوانید از اقامت خود با بهترین قیمت های ممکن لذت ببرید.

4. Foursquare

بازار اخبار و تجهیزات هتل - سیستم هتلی (1).jpg

شاید باور نکنید اما اپلیکیشنی بهتر از این برای شناخت اطرافتان ندیده ام و مسلما ارزش بازدید را دارد. من همیشه از این اپلیکیشن برای جستجو و شناخت اماکن اطراف خود چه در منزل و چه در جاده استفاده می کنم.

5. Hipmunk

بازار اخبار و تجهیزات هتل - سیستم هتلی (2).jpg

با وجود بسیاری از سایت های مسافرتی برای هر سبکی از سفر، از کجا باید شروع کرد؟ به نظر من اپلیکیشن Hipmunk با برخورداری از اطلاعات کاملی از تصاویر و نرخ ها بهترین انتخاب می تواند باشد.

اخبار مرتبط:

افزایش رزرو هتل ها با استفاده از تبلت ها و تلفن های هوشمند

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS