صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» مدیریت
بررسی سلایق مهمانان هتل ها و مسافران در بزرگ ترین تحقیق دنیای گردشگری 92/09/20
کد خبر 536
ارسال به دوستان
Send

بزرگ ترین تحقیق صورت گرفته در جهان درباره اقامت و سفر به بیان دیدگاه مسافران و سلایق آنان در سفر و صنعت هتل پرداخته است.

به گزارش بازارهتل، گروه پژوهش و تحقیق TripAdvisor به تازگی با انتشار یک بارومتر تصویری درباره سفر با عنوان بزرگ ترین تحقیق اقامت و سفر جهان به بررسی نظرات بیش از 35 هزار شرکت کننده درباره سلایق مسافران در انتخاب برنامه های سفر و هتل شان پرداخته است.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - اینترنت هتل ها.jpg

در این تحقیق مشخص شد که برای مهمانان هتل ها برخورداری از اینترنت رایگان در اتاق هایشان بیش از هر عامل دیگر در انتخاب هتل مهم است به طوری که بیش از 80 درصد مسافران به این اولویت رای نخست را دادند. پس از این مهم، اولویت هایی همچون صبحانه و یا پارکینگ رایگان، امکانات تجاری و کاری، مینی بار و اسپا در اولویت های بعدی قرار گرفتند.

همچنین عنوان شد که برای 91 درصد از مسافران مشارکت در فعالیت های همسو با طبیعت یا Eco-Friendly در اقامتشان مهم است هرچند که فقط 77 درصد از ایشان چنین مشارکتی دارند.

در بخش مربوط به رزرواسیون نیز نتایج آرا نشان داد که 72 درصد از مسافران در جهان اعتقاد دارند که امکان رزرو با موبایل بسیار مفید و کارامد است.

در همین بخش چنین نتیجه گیری شد که برای مسافران، مرور نظرات سایر مسافران بیش از هر کانال اطلاعاتی دیگر در تصمیم گیری شان موثر است چراکه 69 درصد به این مهم رای دادند. در حالی که 57 درصد به آژانس های مسافرتی آنلاین، 56 درصد به سایت های مجری تور، 43 درصد به نظر خانواده و دوستان، 30 درصد به مجلات و بروشورهای مربوطه، 24 درصد به رسانه های اجتماعی و تنها 18 درصد به دفاتر مسافرتی.

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS