صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » تازه های صنعت هتل
کدام هتل ها بهترین سرویس اینترنت دارند؟ 92/08/21
کد خبر 522
ارسال به دوستان
Send

اگر امکان استفاده از اینترنت پر سرعت یکی از ملاک های اصلی شما برای انتخاب هتل در مقصد سفرتان باشد، چگونه هتلی که چنین سرویسی داشته باشد را پیدا می کنید؟

بازار اخبار و تجهیزات هتل – سرویس اینترنت در هتل.jpg

به گزارش بازارهتل، برای بسیاری از مسافران امروزی برخورداری از اینترنت پر سرعت در هتل محل اقامتشان مهم ترین اولویت انتخاب هتل است به نحوی که از هر طریق ممکن به دنبال شناسایی چنین هتل هایی در شهرهای مقصدشان هستند. اما بهترین و سهل ترین راه شناسایی این هتل ها کدام است؟ آن هم در شرایطی که امروزه تقریبا تمامی هتل های درجه یک و لوکس دارای سرویس اینترنت پرسرعت هستند و در تبلیغاتشان این موضوع لحاظ می شود.

شاید یکی از راه های شناخت هتل هایی که در بین رقبای خود دارای کیفیت اینترنت بهتری می باشند، مرور نظرات ثبت شده مهمانان پیشین این هتل ها باشد اما این کار علاوه بر آن که برای تمامی هتل های یک شهر امکان پذیر نیست، نیازمند آن است که حتما نظری هم در این باره ثبت شده باشد.

اما برای حل این موضوع به تازگی شرکتی با نام Hotel WiFi Test در اقدامی جالب با راه اندازی یک سایت امکانی را به وجود آورده است که هر مسافر پیش از سفر بتواند با جستجوی نام شهر مورد نظر خود در آن، هتل هایی را که بهترین و قوی ترین سرویس اینترنت را در آن شهر ارائه می دهند، پیدا کند.

این وب سایت با نشانی hotelwifitest.com در حال حاضر تنها اطلاعات هتل های یکصد شهر جهان را شامل می شود که به گفته مسوولان آن بزودی اطلاعات هتل های شهرهایی بیش تری بدان افزوده خواهد شد.

بیش تر بخوانید:

اینترنت؛ مهم ترین خواسته مهمانان از هتل ها

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS