صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» رستوران
منوی ویژه کودکان در رستوران هتل های اینترکنتینانتال 92/08/19
کد خبر 521
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل های اینترکنتینانتال اعلام کرده است که قصد دارد سال جدید میلادی را با منوی ویژه کودکان آغاز کند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – هتل های اینترکنتینانتال منوی رستوران

Theo Randall سرآشپز هتل اینترکنتینانتال لندن و Annabel Karmel کارشناس تغذیه کودکان

به گزارش بازارهتل، گروه هتل های اینترکنتینانتال - InterContinental - به عنوان بزرگ ترین گروه هتلی جهان به تازگی اعلام کرده که برای سال نو میلادی درصدد است در تمامی رستوران هتل های خود در سراسر جهان، منوی ویژه کودکان را طراحی و اجرا کند.

برای انجام این مهم، Theo Randall به عنوان سرآشپز هتل اینترکنتینانتال Park Lane لندن و Annabel Karmel به عنوان کارشناس تغذیه کودکان همکاری کرده اند تا منویی با توجه به علائق و خوراکی های مورد پسند کودکان و نیز رعایت اصول تغذیه ایشان طراحی شود.

Annabel Karmel درباره این ایده می گوید: کودکان به طور طبیعی کنجکاو هستند و با تجربه طعم های گوناگون بزرگ می شوند. گاهی تنها یک تشویق لازم است تا آن ها را در مسیر درست انتخاب غذا قرار داد و گذراندن تعطیلات با خانواده بهترین فرصت برای کشف غذاها و طعم های تازه است. فکر می کنم با همکاری Theo توانسته ایم تا منویی بسیار متنوع با رعایت اصول تغذیه را برای کودکان و خانواده های آنان در هتل های اینترکنتینانتال فراهم کنیم.

از سوی دیگر، Simon Scoot - مدیر عامل برندهای اینترکنتینانتال - اظهار می دارد: این همکاری برای خلق منوی کودکان بخشی از برنامه Food Exploration در گروه هتل های اینترکنتینانتال است که به دنبال تشویق کودکان برای تجربه غذای رستوران هتل های ما می باشد و در عین حال تضمینی برای خانواده هاست تا کودکان خود را با توجه به تغذیه متناسب آن ها در تعطیلات همراه خود داشته باشند.

منوی ویژه کودکان قرار است از ابتدای ماه ژانویه سال 2014 تا ماه ژوئن در تمامی رستوران هتل های گروه اینترکنتینانتال ارائه گردد.

بیش تر بخوانید:

منوی غذایی یک زندان معروف در رستوران هتل!

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS