صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » تازه های صنعت هتل
رقیب جدید هتل های آسیا سر از آب در می آورد! 92/08/08
کد خبر 515
ارسال به دوستان
Send

رقابت تنگاتنگ جذب مهمانان قاره کهن انگیزه ای شده تا شرکت های تفریحی دریایی کروز به دنبال ساخت کشتی ها و برندهای تازه به عنوان رقیبی برای هتل ها باشند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – کشتی کروز آسیا

به گزارش بازارهتل، پس از آنکه تجربه موفق کشتی های کروز در جذب گردشگران کشورهای شرق آسیا، نام این کشتی ها را به عنوان یکی از جدی ترین رقیبان هتل های منطقه در جلب مسافران مطرح ساخت، حالا شرکت های فعال در این زمینه در پی ساخت غول های دیگری از این کشتی ها هستند؛ از جمله شرکت نام آشنای Star Cruises.

این شرکت موفق که پیش تر با ساخت دو کشتی تفریحی به نام های SuperStar Leo و SuperStar Virgo خود را به عنوان یک رقیب سرسخت و مدعی در صنعت ساخت کشتی های تفریحی معرفی کرده بود، حالا قصد دارد تا باردیگر با همکاری Meyer Werft از آلمان، بزرگ ترین کشتی تندوری خود و آسیا را برای اواخر سال 2016 به بازار گردشگری ارائه کند.

در این کشتی که 330 متر طول و 18 عرشه خواهد داشت، امکاناتی نظیر 33 بازار غذا و نوشیدنی، تئاتر، سالن های همایش و برگزاری جلسات، پارک آبی و همچنین بیش از یک هزار متر مربع فروشگاه های متعدد برندهای لوکس پیش بینی شده و برای ساخت آن رقمی در حدود 957 میلیون دلار امریکا سرمایه گذاری شده است.

مسوولان شرکت سازنده ادعا دارند با حضور 20 ساله در صنعت ساخت کشتی های کروز در آسیا و اداره پنج کشتی پیش از این، به خوبی قادرند با ساخت کشتی جدید که ظرفیت پذیرش 4500 مسافر را خواهد داشت، پاسخگوی نیاز گردشگری آسیا باشند. برای این کشتی غول پیکر هنوز نامی انتخاب نشده است.

مطالب مرتبط:

ساخت کشتی 200 میلیون دلاری به جای هتل پنج ستاره

  
جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS