صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» دنیای هتل های زنجیره ای
رکورد ماریوت در آسیا؛ گشایش یک هتل در هر هشت روز 92/08/02
کد خبر 512
ارسال به دوستان
Send

گروه هتل های ماریوت برای افزایش دارایی های خود در آسیا، هر هشت روز یک هتل در این قاره افتتاح خواهد کرد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل - هتل ماریوت دهلی نو در هند

هتل ماریوت دهلی نو - هند

به گزارش بازارهتل، گروه هتل های ماریوت که در حال حاضر دارای 186 هتل در آسیا می باشد، قصد دارد تا ظرف سه سال آینده، مجموع دارایی های خود در قاره کهن را به 330 هتل برساند. از این رو گشایش یک هتل در هر هشت روز تا سال 2016 را در برنامه توسعه هتل های خود قرار داده است.

با اجرای این برنامه که با گشایش شش هتل در ماه جاری میلادی آغاز خواهد شد، در پایان سال 2016 دارایی های گروه هتل های ماریوت در 16 کشور آسیایی نزدیک به دو برابر خواهد شد که در مجموع بیش از 96 هزار اتاق را در برمی گیرد.

اما شش هتلی که قرار است بزودی گشایش یابند از برندهای Ritz-Carlton و JW Marriott خواهند بود که شامل سه هتل با برند Ritz-Carlton در شهرهای چنگدو، تیان جین و بنگلور و سه هتل با برند JW Marriott در شهرهای هانوی ویتنام و بنگلور و دهلی هند خواهند بود.همچنین به تازگی برندی جدیدی در هند با نام Fairfield معرفی شده که علاوه بر 12 هتل در این کشور، هتل هایی در نپال و اندونزی را هم شامل می شود.

سایمون کوپر - مدیرعامل گروه هتل های ماریوت در منطقه آسیا و اقیانوسیه - درباره برنامه های گروه می گوید: "ما به دنبال گسترش دارایی های خود در آسیا هستیم، همانطور که اکنون رشد قابل توجهی در ژاپن داریم. همچنین در پی بازارهای جدیدی در این منطقه همچون نپال، سریلانکا و بنگلادش هستیم که درحال حاضر پذیرای پروژه های هتلی ما می باشند. با این همه، چین همچنان بزرگ ترین بازار هدف است که با داشتن 64 هتل در آن به دنبال افزایش 89 هتل دیگر ظرف سه سال آینده هستیم که در این صورت حضور ما از 16 شهر در 12 ایالت این کشور به 50 شهر در 26 ایالت خواهد رسید."

برنامه سه سال ماریوت اما نیازمند همکاری با 41 هزار نیروی تحصیلکرده و کارآزموده دیگر در رشته های مرتبط با صنعت هتل است تا بدین ترتیب شمار کارکنان این گروه در آسیا تا سال 2017 به 80 هزار نفر برسد که از این تعداد فقط نیمی در چین فعالیت می کنند. از همین رو، ماریوت از یک سو با سرمایه گذاری 6.5 میلیون دلاری در پی گسترش برنامه های آموزشی در موسسات خود در چین است و از سوی دیگر به دنبال افزایش دانشکده های مدیریت هتل در دیگر نقاط آسیا همچون هند.

گفتنی است گروه هتل های ماریوت علاوه بر دو برندی که یاد شد، دارای برندهای دیگری همچون Renaissance، Autograph Collection، Marriott Hotels، Courtyard and Marriott Executive Apartments و البته برند لوکس Bulgari نیز می باشد که در این بین، گروه در پی گشایش 50 هتل با برند Marriott Hotels در آسیا ظرف چند سال آینده است.

اخبار مرتبط:

خودنمایی ماریوت با بلندترین هتل جهان در دوبی

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS