صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تجهیزات و ملزومات
مارکوپولو هتل تجهیز می کند 92/07/03
کد خبر 499
ارسال به دوستان
Send

شرکت مارکوپولو درصدد است تا در آینده ای نزدیک نسبت به ارائه تجهیزات مورد نیاز هتل ها با روشی نوین اقدام نماید.

 به گزارش بازارهتل، شرکت مارکوپولو که پیش از این در زمینه ارائه خدمات مسافرتی و هتل فعالیت داشته درصدد است تا با ارائه روشی نوین در بازاریابی نسبت به برآورده ساختن نیاز هتل ها و مراکز اقامتی از طریق ارائه تجهیزات مورد نیاز اقدام نماید.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – هتل چمران شیراز

نمایی از هتل چمران شیراز

در این باره، جلال امیری شکیبا - مدیر بازرگانی مارکوپولو دربخش هتل و تجهیزات آن - با اعلام خبر ورود این شرکت به بازار تجهیزات هتل گفت: از آنجا که ما در بخش تورهای ایرانگردی مارکوپولو برای نزدیک به 200 هتل در سراسر کشور مسافر داشته ایم، نظرات مسافرانمان و میزان سطح رضایتمندی ایشان از هتل ها ما را بر آن داشت تا به فکر نوسازی تجهیزات این هتل ها باشیم. از این رو، سال گذشته با صحبت با برخی کارشناسان و دست اندرکاران صنعت هتل این ایده شگل گرفت که بتوانیم با همکاری تولید کنندگان و واردکنندگان تجهیزات هتل، کالاهای مرود نیاز هتل ها را با روشی نوین در بازاریابی در اختیارشان قرار دهیم.

وی درباره چگونگی اجرای این روش افزود: تفاوت اصلی آنچه که قرار است در بخش تجهیزات هتل مارکوپولو با سایر دوستان فعال در این زمینه صورت بگیرد، به نوع تعامل شرکت ما با هتل ها به عنوان مشتریان بر می گردد. از این جهت که با توجه به ظرفیت های موجود این شرکت از نظر مسافرتی و جایگاه خاص آن در بازار از یک سو و نیاز هتل ها به جذب بیش تر مسافران و افزایش توانمندی های ایشان در ارتقا تجهیزات مورد نیاز از سوی دیگر، با برنامه ای مدون به دنبال رفع نیاز هتل ها به تجهیزات به صورت ارزان و حتی تهاتری هستیم تا منافع طرفین از همکاری با یکدیگر تامین گردد.

امیری درباره مزایای این نوع تعامل یادآور شد: با توجه به این که ما در این بخش مستقیما با تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی طرف هستیم، به طبع علاوه بر خرید تجهیزات استاندارد و با کیفیت، به لحاظ قیمت می توانیم مقرون به صرفه تر عمل کنیم. از سوی دیگر نوع تعامل ما با هتل ها به گونه ای است که امکان تهاتر وجود دارد. یعنی در قبال دریافت خدمات برای مسافرانمان، به هتل ها کالاهای موردنیازشان را ارائه می کنیم.

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS