صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» مدیریت
افزایش رزرو هتل ها با استفاده از تبلت ها و تلفن های هوشمند 92/05/31
کد خبر 482
ارسال به دوستان
Send

تحقیقات نشان می دهد که تکنولوژی های روز در ساخت اپلیکیشن های رزرو هتل، سرعت بسیاری در گرایش استفاده از آن ها برای رزرو بوجود آورده است.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – نمونه ای از صفحات اپلیکیشن رزرو هتل HRS

نمونه ای از صفحات اپلیکیشن رزرو هتل HRS

به گزارش بازارهتل، اخیرا تحقیقی که توسط HRS (یکی از پرتال های صاحب نام هتل در اروپا) انجام گرفته حاکی از آن است که تعداد رزروهای صورت گرفته توسط تلفن های هوشمند و تبلت ها روند فزاینده ای گرفته است به طوری که در اروپا از هر سه نفر، یک نفر از این وسایل ارتباطی برای رزرو هتل استفاده می کند، در حالی که در سال 2011 از هر 5 نفر، یک نفر از آنها استفاده می کرد.

این تحقیق با اشاره به اینکه بیش از 25 درصد افراد از این راه های ارتباطی در حین مسافرت برای رزرو هتل خود اقدام می کنند، می گوید: این گرایش ها نشان می دهد که مسافران بازرگان و تجاری بسیار بیش تر از مسافران عادی مایل به انجام رزروهای خود از این طریق می باشند. چرا که هم اکنون نیمی از آن ها چنین عمل می کنند و از هر چهار نفر نیز یک نفر درصدد پیوستن به این گرایش است. در حالی که دو سال پیش، یعنی در سال 2011 تنها 30 درصد از این دسته مسافران از اپلیکیشن ها برای رزرو استفاده می کردند و 20 درصد آن ها هم تمایلی به استفاده از آن ها در آینده ای نزدیک نشان می دادند.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – صفحه نخست سایت HRS

صفحه نخست وب سایت HRS

اگرچه این گرایش شاید در نزد مردم عادی چندان فراگیر به نظر نیاید اما تحقیق مذکور اذعان می دارد که از هر سه نفری که مورد پرسش واقع شدند، حداقل یک نفر برای یک مرتبه از این برنامه های رزرو استفاده کرده است و نیز یک چهارم از کل این افراد نیز مایل به امتحان آن در آینده نزدیک هستند. حال آن که در سال 2011، تنها 18.4 درصد از پرسش شوندگان از تلفن های هوشمند و تبلت ها استفاده می کردند و تنها از هر 10 نفر، یک نفر قصد استفاده از آن ها را برای آتی داشت.

Björn Krämer - رئیس بخش موبایل و رسانه های تازه در HRS - می گوید: امروزه دلیل اصلی اعتماد مردم به این اپلیکیشن ها، کاهش مراحل مورد نیاز تا رسیدن به رزرو نهایی یعنی سرعت و سادگی مراحل انجام و کاهش هزینه های مرتبط است. دلیل این مدعا هم تعداد 10 میلیون مرتبه دانلودی است که مردم برای اپلیکیشن HRS انجام داده اند.

آخرین نتیجه این تحقیق هم به جنسیت استفاده کنندگان اشاره دارد و اذعان می کند که گرایش استفاده از اپلیکیشن های اینچنینی نزد مردان بیش از زنان است چرا که از مجموع پرسش شوندگان، 34 درصد از مردان چنین تمایلی را نشان دادند در حالی که این گرایش تنها در 27 درصد زنان دیده شد.

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS