صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تازه ها و خواندنی ها » خواندنی ها
هنرپیشه ها در کدام هتل ها بازی خواهند کرد؟ 92/04/29
کد خبر 464
ارسال به دوستان
Send

با ساخت هتل های مدرن با نما و طراحی های خاص در آینده ای نزدیک از هم اکنون حدس هایی درباره بازی هنرپیشه های نامدار سینما در فیلم هایی با لوکیشن این هتل ها زده می شود.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – هتل Shangri-La لندن -1

بازار اخبار و تجهیزات هتل – هتل Shangri-La لندن -2

آیا نماهای خاص هتل Shangri-La لندن، جیمز باند را مهمان خود می کند؟

به گزارش بازارهتل، بسیاری از هتل های معروف دنیا شهرت خود را مدیون حضورشان در برخی فیلم های پرفروش و ماندگار صنعت سینما هستند که البته دلیل انتخابشان برای فیلم برداری هم، اعتبار و شهرتشان در صنعت هتل بوده است. از این رو با ساخت هتل هایی که دارای مناظر خاص و یا صاحب معماری ویژه هستند، از هم اکنون برخی گمانه زنی ها برای انتخابشان به عنوان لوکیشن فیلم هایی با هنرنمایی بازیگران خاص انجام می شود.

 به طور مثال شاید نام هتل Beverly Wilshire چندان آشنا به نظر نیاید اما مسلما نام فیلم Pretty Woman را اکثر دوست داران دنیای فیلم به یاد می آورند که بخشی هایی از آن در هتل مذکور تصویربرداری شد. همین طور فیلم Lost in Translation که لوکیشن آن هتل پارک حیات توکیو بود. در برخی موارد هم نام هتل و نام فیلم تداعی کننده یکدیگر بوده اند، مثل هتل Armani برج الخلیفه که صحنه هایی از فیلم "ماموریت غیرممکن" در آن فیلم برداری شد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – هتل Shangri-La لندن -3

اما در میان هتل هایی که در راهند، نام چند هتل بیش از باقی رقیبانشان به عنوان لوکیشن احتمالی برخی فیلم ها با بازی ستاره های سینما بر سر زبان ها می باشد. از جمله هتل Shangri-La در The Shard لندن که با 240 متر ارتفاع از ماه ژوئن امسال همه نگاه ها را به خود جلب کرده است. احتمال می رود این هتل که دارای 202 اتاق می باشد با توجه به زیبایی های نماها و نیز موقعیت خود پذیرای فیلمی از سری مجموعه های جیمز باند باشد.

هتل دیگر، هتل Sheraton Hot Spring Resort چین است که تا پایان امسال در شهر Huzhou به بهره برداری می رسد. گفته می شود این هتل با طراحی خاص خود شاید میزبان یکی از فیلم های جکی چان باشد.

نامزد بعدی لوکیشن فیلم های سینمایی هتل Holiday Inn Crocus City مسکو است که با 1000 اتاق به عنوان بزرگ ترین هتل گروه اینترکنتینانتال شناخته می شود و قرار است در اوایل سال 2014 گشایش یابد. برخی احتمال می دهند که هتل مذکور لوکیشن فیلم دیگری از سری فیلم های "جان سخت" با بازی "بروس ویلیس" باشد.

دو هتل دیگر در این فهرست، یکی هتل Studio City ماکائوست که با 968 اتاق در پائیز 2014 گشایش خواهد یافت و شاید میزبان یکی دیگر از قسمت های سریال کره ای - ژاپنی "Hotelier" باشد و دیگری هتل Bellagio دوبی است که تا پایان سال جاری میلادی به بهره برداری می رسد. گفته می شود این هتل احتمالا لوکیشن بعدی فیلم "Oceans Twelve" خواهد بود.

 

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS