صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» رستوران
انتخاب بهترین رستوران های کشور در هفته رستوران ایران 92/04/21
کد خبر 460
ارسال به دوستان
Send

برای نخستین بار درکشور، هفته ای با نام "هفته رستوران ایران" برای گرامیداشت صنعت رستوران و فعالان آن و نیز انتخاب بهترین رستوران های کشور برگزار خواهد شد.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – فرزین شواخ

فرزین شواخ در همایش راهبردهای کاهش هزینه و افزایش فروش در صنعت رستوران

به گزارش بازارهتل، "هفته رستوران ایران" که ایده آن در حاشیه همایش بررسی راهبردهایی برای کاهش هزینه و افزایش فروش در صنعت رستوران که چندی پیش به همت مؤسسه آموزشی سیاحان و گروه فیدیلیو در هتل المپیک تهران برگزار شد، مطرح شد، قرار است در هفته دوم آبانماه امسال در سراسر کشور برگزار گردد.

درباره این طرح، فرزین شواخ - استاد دانشگاه و از فعالان صنعت مهمان نوازی کشور - به عنوان ایده پرداز به سایت بازارهتل گفت: در بیش تر نقاط دنیا به ویژه در کشورهای پیشرفته، روزها یا بازه ‌های چندروزه‌ ای از سال را به بخشی از اقتصاد اختصاص می‌دهند تا زمینه‌ برای رشد و ارتقا فعالیت‌ های اقتصادی و ارج نهادن به دست اندرکاران آن فراهم گردد. از همین روی، ایده اختصاص یک هفته در سال به رستوران‌ های کشور شکل گرفت که قرار است برای اولین بار در تاریخ صنعت رستوران داری ایران با همکاری فیدیلیو و شرکت گردش ‌پیشه به اجرا در آید.

شواخ با بیان اینکه این هفته می‌ تواند به عنوان یک ابزار توسعه فروش و افزایش رضایت مشتریان مورد توجه قرار گیرد، درباره چگونگی اجرای طرح افزود: در این هفته، رستوران‌های علاقه مند می‌ توانند پس از عضویت در طرح با ارائه تخفیفات و خدمات خاص قدردان مشتریان خود باشند و به نوعی بازاریابی دوباره ای انجام دهند. از سوی دیگر، رستوران‌ های تازه‌ تاسیس نیز می ‌توانند رستوران خود را در این هفته با روش های نوین معرفی کنند.

وی در پایان یادآور شد: مهم ترین اولویت هفته رستوران ایران، قدردانی و بزرگداشت کلیه همکاران و فعالانی است که در صنعت رستوران داری ایران مشغول به کار هستند و شاید این اولین بار باشد که دست اندرکاران این صنعت مورد تقدیر قرار می ‌گیرند.

لازم به ذکر است هر یک از روزهای این هفته بنا به مناسبتی نام گذاری شده اند که در روز آخر یک رستوران برگزیده توسط مشتریان و یک رستوران برگزیده توسط کارشناسان معرفی خواهد شد.

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS