صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» مدیریت
مفهومی تازه از لابی در صنعت هتل جهان 92/02/30
کد خبر 433
ارسال به دوستان
Send

برند Holiday Inn از گروه هتل های اینترکنتینانتال به تازگی مفهومی تازه از لابی را برای یکی از هتل های خود در لندن تعریف کرده است.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – هتل Brentford Lock لندن

نمایی از لابی باز هتل Brentford Lock لندن

به گزارش بازارهتل، این مفهوم تازه که با عنوان "لابی باز" شناخته می شود در حقیقت تلفیقی از اماکن مختلف هتل در یک فضای باز است که در آن مهمانان می توانند ضمن دسترسی آسان به تسهیلات و امکانات مورد نیاز در فضایی مملو از حس زندگی، اوقات فراغت خود را به گونه ای که دوست دارند بگذرانند.

بدین منظور برند Holiday Inn در نوسازی یکی از هتل های خود با نام Brentford Lock لندن، لابی هتل را با ترکیبی از میز پذیرش، اطلاعات، رستوران، بار، فضای استراحت و مرکز تجاری را بازسازی کرده است با این هدف که حسی از پذیرایی از مهمانان را در خانه خودشان بوجود آورد یعنی جایی که آنان ضمن انجام کارهای روزانه می توانند استراحت کنند و یا پذیرای دوستان و آشنایان خود باشند.

اما ایده ایجاد چنین فضایی در لابی از گزارش نظرات مسافران توسط گروه اینترکنتینانتال به دست آمد که در آن مسافران بازرگان هتل ها عنوان کرده بودند که به دنبال فضایی متفاوت از هتل های سنتی هستند و ترجیح می دهند در هنگام سفر در مکانی متفاوت از محل های همیشگی کارشان به کارهای روزانه و قرارهای کاری برسند.

با خلق "لابی باز" حالا مسافران سفرهای کاری می توانند براحتی ضمن ملاقات با همکاران خویش در حضور سایر مهمانان هتل، در حالی که مشغول انجام کارهای روزانه هستند از خدمات هتل هم استفاده کنند. یعنی همزمان با انجام کارها و یا ملاقات های رسمی در لابی، سفارش غذا و نوشیدنی را داشته باشند.

این ایده در حالی ارائه شده است که هم اکنون در هتل ها این خدمات در اماکنی با عنوان " business center " ارائه می شود که در واقع یک فضای شبیه سازی شده همچون دفاتر کاری است که ارائه خدمات دیگر درآن با محدودیت های خاص همراه است اما در "لابی باز" مهمان بدون هیچ محدودیتی می تواند از تسهیلات هتل استفاده کند. حتی برای راحتی بیش تر مهمانان، سرویس شبانه روزی سرو قهوه و نوشیدنی هم با امکان خدمات روم سرویس ارائه می شود. 

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS