صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» مدیریت
اینترنت؛ مهم ترین خواسته مهمانان از هتل ها 92/02/12
کد خبر 422
ارسال به دوستان
Send

در حالی که بسیاری از هتل ها برای جذب مهمانان بیشتر به دنبال ارائه خدمات متنوع تری هستند، آخرین تحقیقات نشان می دهد که برای بسیاری از مهمانان برخورداری از اینترنت در هتل ها به تنهایی ویژگی مهمی به حساب می آید.

بازار اخبار و تجهیزات هتل – اینترنت در هتل

به گزارش بازارهتل، آخرین تحقیقات تسهیلات هتل ها در سال جاری و اثرات آن در جذب مهمان که از سوی Hotels.com به انجام رسیده است نشان می دهد که برخی تسهیلات ساده برای مهمانان بسیار مهم تر از باقی خدمات می تواند باشد از جمله اینترنت.

این تحقیق نشان داد که برای 34 درصد از جامعه آماری مهمانان، "اینترنت" مهم ترین ویژگی انتخاب یک هتل است حتی در انتخاب هتل های لوکس. چراکه 56 درصد از مهمانان اعتقاد دارند برخورداری از اینترنت در سفر برایشان بسیار ضروری است. همچنین 66 درصد از ایشان، تمایل دارند تا هتل ها در سال جاری میلادی بتوانند خدمات استانداردی از اینترنت را ارائه دهند.

اما در سوی دیگر، تحقیق مذکور تمایلات غذا و نوشیدنی مهمانان در هتل ها را هم نشان داد. به این ترتیب که برای 23 درصد از مهمانان وجود قهوه ساز در اتاقشان بسیار مهم است. در حالی که 43 درصد، بهترین هدیه از سوی هتل ها را ارائه بطری های آب رایگان می دانند. همچنین همانطور که 23 درصد مهمانان در طول سفر خود بیش ترین دلتنگی شان برای غذا و نوشیدنی بدون محدودیت است، 42 درصد از مهمانان عاشق مراسم هایی چون ساعات خوش یا همان "Happy hours" در هتل ها هستند که شامل نوشیدنی و خوراکی های رایگان است.

و سرانجام آنکه این تحقیق درباره انتخاب اتاق از سوی مهمانان حاکی از آن بود که 17 درصد از جامعه آماری مهمانان ترجیح می دهند در طبقات بالای هتل اقامت داشته باشند در حالی که 27 درصد از آن ها دوست دارند در اتاق هایی اقامت داشته باشند که یا نمای خوبی داشته و یا دارای بالکن باشد.

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS