صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» تجهیزات و ملزومات
نوسازی 5 میلیارد دلاری هتل ها در سال 2012 میلادی 91/08/14
کد خبر 317
ارسال به دوستان
Send

حضور در کورس رقابت جذب مشتری برای هتل ها در سال جاری میلادی 5 میلیارد دلار هزینه در پی داشته است.

هتلداری، تجهیزات هتل، نوسازی1

به گزارش بازارهتل، بازار رقابتی هتل ها در جذب مشتری در سال جاری میلادی برای هتل ها به گونه ای پیش رفته است که بنا بر گزارش های انتشار یافته، افزایشی 33 درصدی را در مخارج نوسازی نسبت به سال گذشته (2011) نشان می دهد. مخارجی که طبق پیش بینی ها 5 میلیارد دلار برآورد شده است.

این رقم گرچه موید موفقیت صنعت هتل در این سال به حساب می آید اما همچنان از نقطه عطف هزینه های انجام گرفته در این باره در تاریخ فاصله دارد. صنعت هتل در سال 2008 میلادی برای این مهم 5.5 میلیارد دلار هزینه نمود.

اما عمده تجهیزات خریداری شده و نوسازی های انجام گرفته در هتل ها به مواردی همچون بازسازی اتاق ها، خرید تخت و ملزومات آن، تجهیزات ورزشی و دسترسی به اینترنت های پر سرعت مربوط می شود. حال آنکه هتل های امریکا در کنار این موارد، خرید ملزومات iPad دراتاق ها را هم در دستور کار داشتند. این سیستم به مهمانان اجازه می دهد تا از اتاق خود بتوانند برای استفاده از خدمات هتل سفارش دهند، تاکسی بخواهند و یا آخرین وضعیت صورتحساب خود را ملاحظه کنند.

مطالعات جدید در این باره در 53 هتل امریکا نشان می دهد که 82 درصد از مهمانان در هر نوبت اقامت خود بیش از 11 مرتبه از تبلت ها استفاده کرده اند. از این آمار، 41 درصد برای سفارش غذا در اتاق، 21 درصد برای استفاده از سیستم بیدارباش و 7 درصد برای بهره گیری از خدمات خانه داری بوده است. البته ریسک استفاده از تبلت ها درون اتاق ها برای هتل ها به گونه ای است که برخی از آن ها به مهمانان خود اعلام می کنند در صورت مفقود شدن تبلت ها، مبلغ 800 دلار بابت خسارت دریافت می گردد.

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS