صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» مراکز علمی و آموزشی
برگزاری دوره های آموزش مدیریت هتل در امارات و یونان 91/05/02
کد خبر 249
ارسال به دوستان
Send

قرار است به همت شرکت آموزشی، پژوهشی و مشاوره اندیشه گردشگری ایرانیان، دو دوره آموزش مدیریت هتل با همکاری اساتید دانشگاه ها و گروه های صاحب نام صنعت هتل در امارات و یونان برگزار گردد.

هتلداری، تجهیزات هتل، ایرانیان1

به گزارش بازارهتل، در تازه ترین برنامه این شرکت آموزشی با همکاری نماینده دانشگاه لندن در یونان (دانشگاه DEI) یک دوره آموزشی مدیریت هتل به مدت یک هفته در شهر تسالونیکی یونان برگزار خواهد شد که طی آن فراگیران علاوه بر فراگیری مباحث تئوری در مدت 12 ساعت آموزش، بازدید از هتل‌ها و جلسات انتقال تجربیات با مدیران هتل‌ها (یک روز) را نیز تجربه خواهند کرد.

سرفصل های آموزشی این دوره که از تاریخ 26 مرداد تا 2 شهریور برگزار می گردد، شامل مباحث جریانات مهم در مدیریت عملیاتی هتل، ارائه خدمات حرفه‌ای هتلداری با تأکید بر انتظارات میهمانان، مدیریت کیفیت در خدمات حرفه ای هتلداری، مهارت های رهبری و مدیریت در عملیات هتلداری و ارزشیابی عملکرد خواهد بود که در پایان دوره به فراگیران گواهینامه آموزشی معتبر از سوی دانشگاه لندن اعطا می گردد.

همچنین در برنامه ای دیگر از 26 لغایت 30 شهریور ماه در آکادمی آموزشی گروه هتلداری Accor (اَکور) واقع در شهر دبی، یک دوره آموزشی مدیریت هتل با همکاری گروه آموزشی Accor فرانسه به عنوان بزرگ ترین گروه هتلی اروپا برگزار خواهد شد.

 فراگیران در این دوره ضمن آگاهی از آخرین اطلاعات و روش های انجام امور و اداره هتل ها در زنجیره هتلداری اَکور فرانسه با نحوه اداره جامع قسمت های مختلف هتل به صورت حرفه‌ای آشنا شده و دانش و مهارت مدیران هتل ها در مدیریت و برنامه ریزی عملیاتی هتل ها و آموزش عملی مفاهیم این مدیریت را فرا می گیرند. همچنین بازدید از هتل‌های زنجیره اَکور این امکان را فراهم می سازد تا دانش پذیران بتوانند از تجارب اخذ شده در اداره هتل‌ها استفاده کنند. در پایان این دوره نیز گواهینامه آموزشی معتبر از سوی گروه هتلداری Accor (اَکور) برای فراگیران صادر خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانند به نشانی اینترنتی www.agi-edu.ir مراجعه نمایند.

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS