صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» مراکز علمی و آموزشی
دانشجویان و علاقه مندان به کار در صنعت هتل جذب چین می شوند 91/03/12
کد خبر 206
ارسال به دوستان
Send

آخرین تحقیقات دو موسسه صاحب نام در آموزش صنعت هتل حاکی از آن است که چین بواسطه توسعه هتل هایش بیش ترین دانشجو و علاقه مند به کار در این صنعت را جذب خود می کند.

تجهیزات هتل، هتلداری، هیلتون گوانگجو  (1)

هتل هیلتون گوانگجو

انتشار گزارش این تحقیق در کنفرانس دو روزه شانگهای از سوی گروه آموزش Hilton Worldwide و دانشکده مدیریت هتل Les Roches Jin Jiang چین موسوم به LRJJ نشان داد که فرصت های بیشمار کاری در زمینه مهمان نوازی در چین تاکنون 65 درصد از دانشجویان این رشته از کشورهای سوئیس، استرالیا، اسپانیا و ایالات متحده را به خود جذب کرده است و آنها علاقه مندند تا فعالیت حرفه ای خود را در این کشور انجام دهند.

اهمیت جذب نیروهایی که به دلیل وجود فرصت های شغلی راهی چین می شوند به قدری است که از هم اکنون گروه های بزرگ هتل در دنیا در پی جذب آن ها برای دارایی های خود در این کشورند. از جمله این گروه ها، Hilton Worldwide است که تلاش گسترده ای را با همکاری دانشگاه های مدیریت هتل درچین انجام می دهد و نظر سنجی های آنان نیز نشان می دهد که 57 درصد از دانشجویان این رشته در چین، هیلتون را یکی از سه اولویت انتخاب خود برای کار پس از فراغت از تحصیل می دانند.

David Osborne - معاون نیروی انسانی گروه Hilton Worldwide- که سازمان متبوعش در صدد افزایش هتل های خود در چین از 28 هتل فعلی به بیش از 100 هتل تا سال 2015 است، دراین باره می گوید: «چین شاهد رشد بی سابقه ای در صنعت هتل است که ارمغان آن فرصت های بیشمار حرفه ای کار برای دانشجویانی است که رویای کار در این صنعت را در سر می پرورانند. گروه ما نیز سرمایه گذاری عظیمی در بخش شناخت و رشد استعداد ها انجام داده است، چراکه معتقدیم شرکت ما قادر به جذب استعدادهای بسیاری در رقابت فشرده ای که در بازار چین در حال شکل گیری است، می باشد.»

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS