صفحه اصلی  |   درباره ما  |   تجهیزات هتل  |   خبرنامه  |   تبلیغات  |   اطلاعات هتل های ایران  |   بانک اطلاعات  |   تماس با ما
 
 
» کتابخانه
امور پذیره (فرانت آفیس) 91/02/11
کد خبر 165
ارسال به دوستان
Send

کتاب امور پذیره (فرانت آفیس) به عنوان کتاب درسی فرانت آفیس برای رشته هتلداری از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی تدوین شده است.

این کتاب با استفاده از کتاب «فرانت آفیس»، تالیف پیتر ابوت و سو لوری از استادان برجسته دانشگاه متروپلیتن منچستر تالیف شده است که در سال 1991 میلادی منتشر و در سال 1999 برای دومین بار ویرایش گردیده است. کتاب حاضر با استفاده از چاپ سال 2002 کتاب مذکور تدوین شده است.

در مقدمه این کتاب که  مولفان آن امیر اصلان زاده، مهرداد روحانی مشهدی و مهدی نجاتیان قریشی می باشند و قرار است در چهار جلد منتشر شود، آمده است:

برای بیان دقت فراوان نویسنده و وسواس او در روشن کردن مطالب، به جرات می توان گفت کسی که در تمام زندگی خود هرگز به هیچ هتلی پا نگذاشته است، پس از مطالعه دقیق این کتاب می تواند در یک هنل به عنوان پذیرشگر یا کارمند فرانت آفیس مشغول به کار شود!

در این کتاب جنبه های مختلف شغل پذیرشگری و اصول اولیه بخش فرانت آفیس پس از معرفی کلی و ذکر تاریخچه، آنچنان تشریح شده که خواننده احساس می کند در بخش مذکور مشغول به انجام وظبفه است و با مشکلات مطرح شده واقعا روبرو شده است.

مثال های واقعی همراه با بیان جزئیات، توضیح ظریف ترین نکات و قوانین، ذکر تاریخچه موضوع و سیر تکامل آن، ذکر علت برخی از تغییرات مهم، ارائه تصاویر روشنگر به تناسب محتویات فصل ها و ... برخی از ویژگی هایی است که این کتاب را کاربردی و مفید ساخته است.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب  با بهای 3200 تومان می توانند با نشانی ایتنرتنی info@bazarhotel.com   مکاتبه نمایند.

 

 

جهانی بیاندیشیم، حرفه ای عمل کنیم
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "بازار هتل" مجاز است.

نظرسنجی
کدام مشوق بیش ترین تاثیر را در جذب سرمایه گذاران ساخت و ساز هتل دارد؟
 
 
 
 
 
 
 
© کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت بازار هتل آرینا می باشد. RSS